Маица „Александар Македонски“

ден 499.00

Маица со кратки ракави, памук, големини S, M, L, XL, XXL и XXXL. Произведено во Македонија

#Продавницата
#Prodavnicata

www.prodavnicata.mk
www.facebook.com/prodavnicata

{{clear}}
SKU: не се применув Категорија: таг ,

Дополнителни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Осврти

Сеуште нема критика.

Бидете први кои ќе ги разгледате & ldquo; Маица „Александар Македонски“ & rdquo;

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *