• Новак
Адвокатско Т Кошули Мода Кратко Sleeve O-Вратот Памук 1200 Гш На Т-Маица Мотоцикли Motorrad Racer Авантура Смешно Секојдневен Tee Кошула

Адвокатско Т Кошули Мода Кратко Sleeve O-Вратот Памук 1200 Гш На Т-Маица Мотоцикли Motorrad Racer Авантура

DEN 719.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Избор на клиент