• Новак
Мотоцикл Модератор за Харли 08-13 Софтејл 40A 3 Фаза 74540-08 Напон Rectifier

Мотоцикл Модератор за Харли 08-13 Софтејл 40A 3 Фаза 74540-08 Напон Rectifier

DEN 2436.00
DEN 2832.00
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
100% сосема нов и висок квалитет се Спречи преку-полнење и подобрување на полнење способност Лесно да се инсталира, нема инсталација настава се вклучени Со топлина мијалник перки за подобро ладење.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика. Ве молиме проверете ги пакет и производ внимателно.
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер.
RECTIFIER РЕГУЛАТОРОТ СЕ ВКЛОПУВА
ЗА ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН СОФТЕЈЛ
TWIN CAM 88
FXSTI СОФТЕЈЛ СТАНДАРД 1450cc 2001-2006
FXST СОФТЕЈЛ СТАНДАРД 1450cc 2001-2006
12 VOLT,СЕРИЈА ТИП,14.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
08-13 Софтејл 40A 3 Фаза 74540-08
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Објектот Висина:
6inch
Објектот Должина:
8inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Метал
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Ширина:
8inch

Избор на клиент