• Новак
Полна боја кадифени ткаенини high - end свила ткаенини за облека свила кадифени ткаенини cheongsam фустан кадифени ткаенини трговија на големо свила платно

Полна боја кадифени ткаенини high - end свила ткаенини за облека свила кадифени ткаенини cheongsam фустан кадифени

DEN 3360.00
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor

Главните карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Тип:
Кадифени Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
110cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
no
Материјал:
Свила / Rayon
Тежина:
195g/m

Избор на клиент