• Новак
Qianxiaozhen 2 парчиња/set Темно Сина И Бела Чипка Нога Свадба Жартиера Булчински Жартиера Свадба Додатоци Свадба Снабдување Garters

Qianxiaozhen 2 парчиња/set Темно Сина И Бела Чипка Нога Свадба Жартиера Булчински Жартиера Свадба Додатоци

DEN 211.00
DEN 297.12
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
Qianxiaozhen
Број На Модел На:
DWD025
Шема:
Цвет
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
ЧИПКА, САТЕН
категорија:
жартиера
Материјал:
ЧИПКА, САТЕН
Големина:
Longer one - 44cm, Shorter one - 38cm
Совети 1:
На жартиера е еластичен
Совети 2:
1 lot = 2 парчиња
Стилот 1:
Garters
Стил 2:
свадба жартиера
Стилот 3:
свадба жартиера
Стилот 4:
свадба додатоци
Стилот 5:
свадба снабдување

Избор на клиент