• Новак
Бел Краток Нивоа Возбудува Tulle Здолништа Жените 2018 Pleated Краток Туту Здолниште Патент Сопствени Направени Со Висок Квалитет Женски Возрасни Здолниште

Бел Краток Нивоа Возбудува Tulle Здолништа Жените 2018 Pleated Краток Туту Здолниште Патент Сопствени Направени

DEN 1253.00
DEN 1392.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Но поштенски ќе биде околу $30-40
4. Можете да се вратите и наплата или да го промените производ. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати на производот назад!
Ние ќе ви даде врати детали.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние.Четирите Главни Изразува. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Ако само враќање на производот на адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1. Ако најдете производот во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Тоа, според обичаите на различни земји. Ве молиме чувајте го производот сосема нов со оригинални тагови и етикета на.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WDPL
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Број На Модел На:
Бел Краток Нивоа Возбудува Tulle Здолништа Жени
Силуета:
Бал
Декорација:
Возбудува
здолниште:
Може Да Се Сопствени Направени
Стил:
Моден
здолниште боја:
Здолништа Боја Слободни
Блузи Или Тенкови Боја :
Боја Слободни
Сезоната:
слободни
совет:
Пред да го носат , Пеглање е подобро

Избор на клиент