• Новак
Женски Пластични Нога Екранот Мувла Манекен Носителот

Женски Пластични Нога Екранот Мувла Манекен Носителот

DEN 187.00
DEN 233.76
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Женски Пластични Нога Sock Екранот Мувла Краток Порибување Чевли Манекен Носителот Нови 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1. Договор за прикажување во салони, малопродажни продавници за прикажување Порибување 2. Дајте му на вашиот бизнис професионален изглед 3. Издржлива пластика, материјал кој производ трајни и трае подолго Спецификација : Материјал : Пластични Големина : стан.30cmx23cmx20cm/11.81"x9.06"x7.87" Боја : Бела,Боја На Кожа Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Манекен Нога (без мало пакет)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
екранот носителот
Објектот Тежина:
125g
Објектот Висина:
30cm
Бренд Име:
JAVRICK
Број На Модел На:
рака манекен
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Избор на клиент