• Новак
Joyonly 2018 Деца Шише Првенство Галакси 3d Печатење Tee Блузи Облека За Момче Девојки Кул Т-маица Деца Лето Кратки Ракави Облека

Joyonly 2018 Деца Шише Првенство Галакси 3d Печатење Tee Блузи Облека За Момче Девојки Кул Т-маица Деца Лето

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодарам многу! • Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ви благодариме! Уживаат во шопинг во
Материјал : 100% Polyster
Пол : Момче Девојка Деца
Плаќање Ние поддршка Aliexpress Зачувам, и ние, исто така, прифаќа плаќање со кредитна картичка/трансфер/western union/master card и многу други метод на плаќање. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. Враќање & Наплата • pls проверува пакетот и предмети по примени. DHL обично трае 3-7 работни дена да пристигнат.com/payment_method. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
кликнете тука за повеќе нови предмети : Ова Е sian големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. EMS обично трае 5-10 работни дена да пристигнат.html Превозот • Цел ќе биде покриен од пратката во рок од 1-3 работни денови по исплата потврди. • Кина пост воздух пошта обично трае 15~30 работни денови за да се дојде. • доколку постои било каков проблем, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
joyonly
Стил:
Новина
Број На Модел На:
момчиња девојчиња 3d облека т-срање т кошула бренд бебе облека нови 4-20 година
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Paisley
Пол:
унисекс момче девојка деца дете
квалитет:
висок квалитет на заштита на Животната средина ослободени од загадување
Печати:
два страна двојно страна печатени

Избор на клиент