• Новак
Коњ 3D Оптичка Илузија Светилка 7 Бои Промена на Допир Копче 15 Копчињата на Далечинскиот Управувач Креативна Уметност Визуелна Ноќ Светилка Слободен Пад Брод

Коњ 3D Оптичка Илузија Светилка 7 Бои Промена на Допир Копче 15 Копчињата на Далечинскиот Управувач Креативна

DEN 665.00
DEN 949.92
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

000 часа
*3 D Илузија Плоча Само 4mm дебели
*USB кабел должина : 150 СМ
*Производ Тежина : 300g
Она што е во кутијата?
1x Акрилик Плоча
1x Црна Круг База
1x USB Кабелот
1x Упатство
Далечински Управувач 3 D LED Светилка Како што е Подолу :
.
"WOW" СЕКОЈ САКА ТОА
- Прикажи ги исклучите вашите светилка избор на дизајн до сите на вашите пријатели, семејство и колеги, и да се сврти било која канцеларија или homeroom во модерен дизајн место со овој уникатен и модерна уметност светилка. Што создава стереоскопски 3 D ефект, Ласерски sculpting дека transmittance повеќе од 98% светлината на главата на LED Светилка Ноќ
НАДГРАДБА НА ВАШИОТ ДОМ / КАНЦЕЛАРИЈА
- Тоа е вкупно изјавата парче во секоја соба, дом или канцеларија и LED светло е како енергетски ефикасна како што е убава.
Коњ 3 D Оптичка Илузија Светилка 7 Бои Промена на Допир Копче или 15 Копчињата на Далечинскиот Управувач Креативна Уметност Визуелна Ноќ Светилка Капка Брод
Ние сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.
*Лесно се врти за вклучување/исклучување на рака прекинувач на plug-in кабелот
*Автоматско боја се менува режимот на располагање
*Моќ на потрошувачите : 0.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
без контролер, со контролер
Тип На Објект:
Ноќ Светла
сертификација:
CQC,CCC,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
No
Употреба:
празник
Енергија:
Допир
Број На Модел На:
AW-6600
Бренд Име:
Asmarluxx
Тело Материјал:
Пластични
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип:
проектор
Извор На Енергија:
DC
Тип На Батерија:
Никој
Wattage:
0-5W
Напон:
5V
Обликот:
Коњ 3D Оптичка Илузија Светилка 7 Бои Промена на Допир Копче или 15 Копчиња
Точка име :
Коњ 3D Оптичка Илузија Светилка 7 Бои Промена на Допир Копче или 15 Копчиња
Достапни бои:
7 бои промена во 1 светилка
Промена На Режимот:
Допрете Сензор на База
Се прилагодите:
Контактирајте не за повеќе детали
Во Светот Се Откажат Брод:
Yes
Примена:
Ноќ Светлина, Атмосферата Осветлување, Дома Партијата Декор
ОДГОВАРА ЗА:
Спална соба, Дневна Соба, Канцеларија , Бар, кафуле итн.
Пакет:
Неутрален картонска кутија
Големина:
Approxi. 16x20CM
Тежина:
За 270g

Избор на клиент