• Новак
ULKNN Девојки Сандали Кристал Пеперутка розова латинска танц чевли 5-13 години 6 деца 7 лето висока Пета Принцеза чевли деца

ULKNN Девојки Сандали Кристал Пеперутка розова латинска танц чевли 5-13 години 6 деца 7 лето висока Пета Принцеза

DEN 614.00
DEN 959.52
-36 %
Во достапна форма

Пристапност


За големината Големина Совети : деца чевли девојки висока пета чевли 1.Нашите големината не е стандард НАС големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табела само; Чевли за девојки 2.Вие треба да изберете големина според ногата должина или ЕУР големина; девојки принцеза чевли 3.Ако не сте сигурни за точниот големина, можете да кликнете Контакт со Нас!!! ! !! деца чевли
НИ Големина
ЕУР Големина
Insole Должина
(инчи)
Insole Должина
(cm)
За
Нога Должина
(инчи)
За
Нога Должина
(cm)
9.5
26
6.69
17
6.30
16
10.5
27
6.89
17.5
6.50
16.5
11
28
7.09
18
6.69
17
11.5
29
7.28
18.5
6.89
17.5
12.5
30
7.48
19
7.09
18
13.5
31
7.68
19.5
7.28
18.5
1
32
7.87
20
7.48
19
2
33
8.07
20.5
7.68
19.5
3
34
8.27
21
7.87
20
3.5
35
8.46
21.5
8.07
20.5
4.5
36
8.66
22
8.27
21
5
37
8.86
22.5
8.46
21.5
Внимание :
Мерење на нога должина на вашето дете
Ако не знаете како да се избере големината,ве молиме контактирајте со нас
Опис На Производот

Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 5, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,7T,9T,5T,4T,6T,8T,3T
Кожа Стил:
Мека Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ULKNN
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Форма:
Конус Потпетици
Декорација:
Кристал
Обвивка Материјал:
PU
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
боја:
бела розова
Големина:
26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
функција 1:
партија кожени чевли
функцијата 2:
Децата Партија Кожени Чевли
Функција 3:
чевли девојки
Функцијата 4:
деца чевли
Функцијата 5:
чевли за девојки
Функција 6:
Деца чевли за девојки
Функцијата 7:
Ниска Пета Деца Чевли
функцијата 8:
девојки танц чевли

Избор на клиент