• Новак
кинески/азија/Европски стил Празнична целото дрво рачно изработени желка сад Ориз/Тестенини/Суши/Храна/Шеќер/Супа дрво сад 14*10.5

кинески/азија/Европски стил Празнична целото дрво рачно изработени желка сад Ориз/Тестенини/Суши/Храна/Шеќер/Супа

DEN 346.00
DEN 417.12
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
D14 H10.5cm
Dinnerware Тип:
Чинии
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
X
Капацитет:
Функција:
Еко-Пријателски
Количина:
1
Техника:
Handpainted
Материјал:
Дрво

Избор на клиент