• Новак
Топла Продажба на ПВЦ Жените Платформа Сандали 2018 Супер Високи Потпетици Водоотпорен Женски Транспарентен Кристал Свадба Чевли Sandalia Feminina

Топла Продажба на ПВЦ Жените Платформа Сандали 2018 Супер Високи Потпетици Водоотпорен Женски Транспарентен

DEN 765.00
DEN 1391.04
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода штета која тешко за нас да го продаде повторно. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. Ви благодарам за вашата соработка во однапред. Општо земено, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 до 5 работни денови по приемот на вашата исплата , но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Политика на враќање :
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања откако ќе добиете предмети. Ако случајно се, ние ќе ви ги даде средствата, набрзо откако ќе се добие објект. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (3-8 работни денови).Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не сте сигурни победи на сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. Forexample ако вашата големина е Евра 36 szie можете да изберете НИ 6,ние ќе го испратам до тебе Eur 36 szie. Тоа ќе ни биде големо задоволство да се направи нешто за вас.
Обрнете внимание на :
Обично ќе брод не бренд чевли кутија, ако навистина треба кутија,додадете овој станови во кошничката,потоа кликнете на линкот " ",додаде 3 Дополнителни Поштенски,исто така да додадете во кошничката, тогаш доставува цел преку шопинг количка,ако не додадете 3или помалку 3како Дополнителни Поштенски,ние не ќе брод во кутија, ви благодарам!!!!
Купувачот Совети
1.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Бренд Име:
Dagnino
Горниот Материјал:
ПВЦ
Сандала Тип:
Гладијатор
Повод:
Свадба
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
DN-GGXA6-69
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
Кристално
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Zapatillas Mujer:
sapato feminino
летото сандали жени:
дизајнер флип апостолки
женска летни чевли:
Sandalias
пета сандали:
бренд жените чевли
2018 Жените Чевли:
Моден Транспарентен Секси Високи Потпетици Сандали
Свадба Јасно Сандали:
Облечи Чевли
чевли жена:
ПВЦ Транспарентен Концизен Класичен Тока Рака Фетиш Високи Потпетици Висок
Со висок :
11.5 cm

Избор на клиент