• Новак
10PCS LM339DR LM339 SOIC-14 СОП-14 QUAD ДИФЕРЕНЦИЈАЛНИ COMPARATORS

10PCS LM339DR LM339 SOIC-14 СОП-14 QUAD ДИФЕРЕНЦИЈАЛНИ COMPARATORS

DEN 41.00
DEN 43.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Ви благодариме за вашата посета!
Имаат добро време!

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Обликот:
Стандард
Материјал:
Керамика
Големина:
SOP-14
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Број На Модел На:
LM339DR

Избор на клиент