• Новак
YiHAO Вакуум 350ml 500ml Колби Thermoses 350 мл Симпатична Овошје Изолирани Патување Кригла Шише од не ' Рѓосувачки Челик Чаши Преносни Деца

YiHAO Вакуум 350ml 500ml Колби Thermoses 350 мл Симпатична Овошје Изолирани Патување Кригла Шише од не ' Рѓосувачки

DEN 443.00
DEN 520.80
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Нема мамење,се само фер тргување. Повратните информации : 1.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг! повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи http : //www. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена). За нас : Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена) 2. Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
dianxiaobao_2
dianxiaobao_2
Плаќање : Да платат за вашата цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : 1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копче 2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница на Превозот : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.com/store/1150122.

Главните карактеристики

Капацитет:
350ML, 500ML
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Бренд Име:
YiHAO
Термо Изведба:
12-24 часа
Функција:
Еко-Пријателски
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Жените
Обликот:
Директно Првенство
Број На Модел На:
AQW461-F
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Шише Тип:
Нормално
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби

Избор на клиент