• Новак
За Samsung Галакси S8 Плус S8Plus Телефон Случај школка Ултра Тенок дрво тежок случај За Samsung S8 Плус S8Plus S8+ Coque задниот поклопец

За Samsung Галакси S8 Плус S8Plus Телефон Случај школка Ултра Тенок дрво тежок случај За Samsung S8 Плус S8Plus

DEN 414.00
DEN 435.36
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашиот техничар целосно ќе тест.
Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена . Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Производи Детали : За Samsung Галакси S8 Плус S8 Plus Телефон Случај школка Ултра Тенок дрво тежок случај За Samsung S8 Плус S8 Plus S8+ Coque задниот поклопец 3. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.За Samsung Галакси S8 Плус S8 Plus Телефон Случај школка Ултра Тенок дрво тежок случај За Samsung S8 Плус S8 Plus S8+ Coque задниот поклопец 1. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
EMS нормално ти стигне во 7-15 дена. Ние ќе ви одговори што наскоро. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Одличен за по-продажба на услуги. АКО сте задоволни со производи по тестирање.
Повратни информации :
1. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток.

Главните карактеристики

Материјал:
Пластични
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
6.2
Мало Пакет:
No
дизајн:
Гроздобер,Мат,Ткаеше,Егзотични,Геометриски
Тип:
браник
Карактеристики:
За Samsung Галакси S8 плус S8+
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус
Бренд Име:
Ivibrate
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S8 плус S8+
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Samsung Галакси S8 Плус
За:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај

Избор на клиент