• Новак
ХРОМ ВРАТА се СПРАВИ со САД во Калапи покрие намали за 2013 2014 2015 ford fusion

ХРОМ ВРАТА се СПРАВИ со САД во Калапи покрие намали за 2013 2014 2015 ford fusion

DEN 1344.00
Во достапна форма

Пристапност


Одговара за FORD FUSION 2013 2014 година
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Изработени Од АБС ,хром мазна огледало завршувањето
Вклучува : 4pcs во собата, исто како и слики
лесно installtion,3 M лента е прикачена на задната страна, само треба ги покријат на Оригинални делови, и Лепило.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Избор на клиент