• Новак
CITALL 2 парчиња Фендер Светлината Страна Пак Јачина на Светилка за Toyota е корола Camry Yaris RAV4 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

CITALL 2 парчиња Фендер Светлината Страна Пак Јачина на Светилка за Toyota е корола Camry Yaris RAV4 2006 2007

DEN 527.52
Во достапна форма

Пристапност

2x Страна Пак Јачина на Светилка Фендер Светлина Одговара за Toyota е корола Camry Yaris RAV4 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Сива Напон : 12 V Wattage : 5 W Објект се вклучени :
2 x Страна Пак Јачина на Светилка Компатибилен Со : Одговара за Toyota е корола / Camry / Yaris / RAV4 2006-2013 ве Молиме имајте во предвид :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи. "Опис На Производот
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност. "Фото Шоу

Главните карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Е корола
Е Корола-Година:
2006 година
Бренд Име:
CITALL
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Објектот Тежина:
0.061 kg
боја:
Сива
Wattage:
5W
одговара 1:
за Toyota Camry 2006 2007 2008 2009 2010-2013
Се вклопат 2:
за Toyota е корола 2006 2007 2008 2009 2010-2013
Одговара 3:
за Toyota Yaris 2006 2007 2008 2009 2010-2013
Одговара 4:
за Toyota RAV4 2006 2007 2008 2009 2010-2013

Избор на клиент