• Новак
102MM 2P РК 1/0 Алуминиум Роботи Шок Апсорбер Амортизерите Tamiya Kyosho Axial HPI

102MM 2P РК 1/0 Алуминиум Роботи Шок Апсорбер Амортизерите Tamiya Kyosho Axial HPI

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

100% Сосема Нов
Делови Име : Шок Апсорбер
Дупка до Дупка (Компресирани) : 82 MM
Дупка до Дупка (Некомпресирани) : 92 MM
Врвот до Крајот Lenght : 102 MM
Шок на Телото OD : 10ММ
Вратило Дијаметар : 3ММ
Количина : 2 ПАРЧИЊА
Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Пакет : Како Слики
Ве молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !

Главните карактеристики

Бренд Име:
JYDCET
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
75004
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер

Избор на клиент