• Новак
SUTOYUEN 3pcs Кит Форма Teether Ѓердан Pendant Силикони Teething BPA Free Бебе Џвакање DIY Занаети Играчки Старечки Накит

SUTOYUEN 3pcs Кит Форма Teether Ѓердан Pendant Силикони Teething BPA Free Бебе Џвакање DIY Занаети Играчки

DEN 616.00
DEN 648.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Добредојдовте На Нашата Продавница
Нашите Силиконска Играчка Teether се совршени за бебиња и мама е во движење и расте со вашето бебе, како тие на забите од новородено до дете. Овие Teething Играчки се собрани со Храна Одделение Силиконски (често се нарекува "Chewelry") и да се обезбеди мека chewable површината. Нашите Силиконска Играчка Teether се совршени за болно, teething непцата за сите бебиња и пар совршено со нашите Силикони Pacifier Клипови и Силиконски Teething Ѓердан. • Големина : 90*52mm / 3.5"* 2" Thinckness : 8mm • 100% од Храна Одделение Силиконски • Одобрени од FDA • Доведе Слободни • Нема PVCs • BPA Free • Нема Phthalates • Миење со топла вода / Нека се Исуши ВАЖНО : ве Молам не го оставајте вашето бебе без надзор со било teething производи, вклучувајќи ја и нашата Pacifier Клипови, Teething Играчки, и Силиконски Teething Ѓердани.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Кит Teether Pendant
is_customized:
No
Бренд Име:
SUTOYUEN
Материјал:
Силикони
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
SILLICONE

Избор на клиент