• Новак
Топла Продажба Дами Purses Женски Бренд Паричници Жените Долг Патент Монета Чанта Жена Паричникот СТП Кожа Држачот на Шарени Спојки Торба

Топла Продажба Дами Purses Женски Бренд Паричници Жените Долг Патент Монета Чанта Жена Паричникот СТП Кожа

DEN 282.00
DEN 427.20
-34 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Објектот Висина:
9.5cm
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Монета Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Стил:
Моден
Бренд Име:
LEINASEN
Број На Модел На:
СМРТНОСТ-82
Објектот Тежина:
0.15KG
Објектот Должина:
19.5cm
Објектот Ширина:
3cm
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Крпеница
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Трговија на големо:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes

Избор на клиент