• Новак
Нови Пристигнување Слив се Зголеми Златна Чешми Антички Месинг Палубата Монтирани Миксер Чешми RS305

Нови Пристигнување Слив се Зголеми Златна Чешми Антички Месинг Палубата Монтирани Миксер Чешми RS305

DEN 2557.00
DEN 3551.52
-28 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте примиле оштетени парцела, не се лути. Контакт со нас на : · Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. E-mail мене слика на она што го добива, ќе го добиете она што сте платиле. · Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. D, Без Точен полно име на руски клиенти. 4, Време на Испорака : Различни превозот методи доаѓаат со различни испорака распоред.Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета . ·Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.

Главните карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Класичен
Површински Третман:
Роуз златна
Бренд Име:
samoel
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број На Модел На:
RS305
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тапа Планината:
Една Дупка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Материјал:
Дувачкиот

Избор на клиент