• Новак
85mm СПИ ОЕМ MD193210/MD188096 Моторот Клипот поставен за мицубиши 4G63S

85mm СПИ ОЕМ MD193210/MD188096 Моторот Клипот поставен за мицубиши 4G63S

DEN 1436.16
Во достапна форма

Пристапност


85mm СПИ ОЕМ MD193210/MD188096 Моторот Клипот поставен за мицубиши 4 G63 S

Главните карактеристики

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
ONESIMUS
Објектот Должина:
28cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
20cm
Објектот Ширина:
28cm
Објектот Тежина:
2kg
Зафатнина:
1997CC
Име На Модел:
MD193210
Тип На Објект:
Пистонс, Прстени, Прачки & Делови
Година:
--
Прстен Големина:
1.2*1.2*2.0
Pin големина:
22mm

Избор на клиент