• Новак
Тажен момчиња печати бренд Streetwear бренд Целосна Ракав Дуксери Кошули Синџир Harajuku Секојдневен Hoody Sweatshirt Pullover

Тажен момчиња печати бренд Streetwear бренд Целосна Ракав Дуксери Кошули Синџир Harajuku Секојдневен Hoody

DEN 766.00
DEN 1276.80
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Ткаенина Тип:
Сомотски
Тип:
Pullovers
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Канцеларијата Дама
Бренд Име:
SDRawing
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Микрофибер,Памук
Облека Должина:
Редовни
Тежина:
500g
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
No
Број На Модел На:
ua18.01.205 веи

Избор на клиент