• Новак
Гориво Лифт Електрична Пумпа За Ford Нова Холандија Форд Т TM M c/w Filt 409709 Бесплатен Превозот

Гориво Лифт Електрична Пумпа За Ford Нова Холандија Форд Т TM M c/w Filt 409709 Бесплатен Превозот

DEN 17184.00
Во достапна форма

Пристапност

Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели.
Гориво Лифт Електрична Пумпа За Ford Нова Холандија Форд Т TM M c/w Filt 409709 Бесплатен Превозот
Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelian
Детали
Тип : Електрична Пумпа За Гориво
Дел Број : 409709
Примена
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Holdwell
Верзија На Софтвер:
види опис
Материјал Тип:
види опис
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Тип На Објект:
Други
Име На Модел:
409709
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Хардвер Верзија:
види опис
моќност:
види опис
Објектот Висина:
0inch
Напон:
See Description
Објектот Тежина:
0kg
Електронски:
No
Специјални Функции:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
гориво лифт пумпа
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
409709
Производителот Дел Број:
409709

Избор на клиент