• Новак
IP Камера tester3.5 инчен IPS Екран H. 265 4K IP CCTV тест се Следи Аналогни тестер IP камера тестер Безбедносна камера систем

IP Камера tester3.5 инчен IPS Екран H. 265 4K IP CCTV тест се Следи Аналогни тестер IP камера тестер Безбедносна

DEN 4820.00
DEN 6788.64
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Кориснички добредојдовте H. Брзо опаѓачкото мени, едно копче за да го отворите релевантните функции. Една клучна видео скенирање автоматски камерата IP и се фрламе да ONVIF, автоматски да се пријавите за да се игра на сликата на камерата;
9.12 V 1А DC излезна моќност;
24. Новиот систем, може да биде инсталиран да се кандидира IPC производителите' мобилен телефон или таблет мобилниот клиент софтвер, исто така, може да биде инсталиран APK формат QQ, We Chat или други апликации;
17. 265 декодирање. Hikvision тест алатки, лесно да се реши Hikvision камера активирање, дебагирање, поддршка за јачина на активирање, менување на IP. Вградениот безжичен WIFI функција, може да го тестира на безжични IP камера, поддршка на создавање на WIFI жаришта;
11.5 инчен екран на допир IP камера тестер е дизајниран за одржување и инсталација на IP камери и аналогни камери . Tester Play (екран проекција) : тестер, мобилен телефон и за КОМПЈУТЕР екран во исто време (За верзија андроид мобилен телефон .
Спецификација Модел TI-9616 PS Камера тестер на Екранот 3. Нови 3,5-инчен 480x320 IPS high-definition капацитивни екран на допир, камера за слика дисплеј повеќе течност, јасно;
2. Обичај кратенка мени, притиснете на копчето веднаш јавете се за излез од менито, намалување на тежок операција;
7.5-инчен 480x320 IPS high-definition капацитивни екран на допир Мрежа port 10/100/100 авто се прилагодат,RJ45 WIFI Вграден WIFI,speeds150 M, ви овозможува да се поврзете на безжична мрежа и да ги видите IP камера IP камера тип ONVIF,ONVIF PTZ, Dahua IPC-HFW2100 P, Hikvision ДС-2 CD864-E13, Samsung SNZ-5200, Tiandy ТД-NC9200 S2, Кодак IPC120 L, Honeywell HICC-2300 T, RTSP Гледачот.IP откритие подобрена верзија, побрзо, повеќе точни! непознат IP камера секунди од IP адреса;
12. Dahua тест алатка, за Dahua на сликата на камерата тест, може да промените корисничко име, лозинка и IP и други параметри;
15. Вклучуваат Калкулатор, музички плеер и други апликативни алатки;
26.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
системи за видео надзор тестер
Големина:
--
Број На Модел На:
TI-N9616
Приклучок Тип:
EU
Бренд Име:
PEGATAH
Екранот:
3.5 инчен широк агол на екранот на допир
ip камера:
12MP/8MP/6MP/5MP/34MP/1080P/720P
Аналогна Камера:
960H/800TVL/700TVL итн
Видео дисплеј:
H. 265/Х. 264, 4K
Излезна моќност:
DC 12V 1А
WIFI:
Изградена во
PPPOE Dial тест:
Поддршка
Двоен прозорец тест:
Поддршка
Брза Onvif:
Авто погледнете видеото и да се создаде тестирање repor
RS45 :
Поддршка

Избор на клиент