• Новак
Cyleto Стартер Реле Електромагнетниот за KAWASAKI PWC JS300 ЈС 300 1986-1990 / JS300 SX 1987-1991 4-жица долга завртки

Cyleto Стартер Реле Електромагнетниот за KAWASAKI PWC JS300 ЈС 300 1986-1990 / JS300 SX 1987-1991 4-жица долга

DEN 763.20
Во достапна форма

Пристапност


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. "Б" За Батеријата! "M" За Моторни! Ве молиме не водат нив во спротивна насока. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Квалитетот Може Да Смета!Премиум Реле Електромагнетниот е Одличен и Прифатлива Решение за Вашиот Мотор/НА Компатибилност :
KAWASAKI PWC JS300 1986-1990 /JS300 SX 1987-1991 4-жица долга завртки (ПОЗИТИВНИ ЖИЦИ КОНЕКТОР можат да имаат ПОТРЕБА од ИЗМЕНА) Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате овој дел одговара на вашиот мотор.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Главните карактеристики

Бренд Име:
cyleto
Име На Модел:
004-131
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
Бакар и EPDM
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)

Избор на клиент