• Новак
2018 Streetwear Жените Jumpsuits Хип Хоп Танц Облека Секојдневен Лабава Личност Панталони Панталони

2018 Streetwear Жените Jumpsuits Хип Хоп Танц Облека Секојдневен Лабава Личност Панталони Панталони

DEN 1023.00
DEN 1420.80
-28 %
Во достапна форма

Пристапност


Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Џебови
Шаблон Тип:
Цртан филм
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
syue месечината
Тип:
Jumpsuits
Тип На Објект:
Целосна Должина
is_customized:
Yes
Должина:
Ankle-Length Pants
Стил:
хип хоп танц облека

Избор на клиент