• Новак
Бебе Момче Фудбал Во Костим Bodysuit Со Нога Потоплите Младата Спорт Фудбалски Натпревар Jumpsuit Облека Ropa Тело Bebe За Новороденче Облека

Бебе Момче Фудбал Во Костим Bodysuit Со Нога Потоплите Младата Спорт Фудбалски Натпревар Jumpsuit Облека Ropa

DEN 517.00
DEN 940.80
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Бебе Момче Фудбал Bodysuit Со Нога Потоплите
Материјал : Памук
Боја : Како Се Покаже
Големина Lehgth Градите Возраст
3 M 37cm 24*2cm 0-3 месеци
6 M 38cm 25*2cm 3-6 месеци
12 M 39cm 26*2cm 6-12 месеци
18 МИЛИОНИ 41cm 27*2cm 12-18 месеци

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Број На Модел На:
бебе костим
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Бебе Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
А&J ДИЗАЈН
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
бебе костим:
Бебе Фудбал Bodysuit

Избор на клиент