• Новак
Трговија на големо и мало 10pc MKP 250V 100uf долго бакар води Axial Electrolytic Capacitor аудио делови бесплатен превозот

Трговија на големо и мало 10pc MKP 250V 100uf долго бакар води Axial Electrolytic Capacitor аудио делови бесплатен

DEN 8388.00
DEN 13529.28
-38 %
Во достапна форма

Пристапност


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
За било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, UPC бар-код, пакувањето и сите додатоци.
Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Работен Напон : 250 VDC
Пренапони напон : 250 VDC
Вредност : 8uf
Capacitance Толеранција : +/- 3%
Бои : Црвена
Дисипација Фактор : големината на Телото : 57mm x 49mm
Тип : MKP
Пакетот вклучува :
1x 10pc MKP 250 V 100uf долго бакар води Axial Electrolytic Capacitor аудио делови
Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање на производ цена помала од S&H рок од 30 дена од денот на купувањето.

Главните карактеристики

Стандард:
Други
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Номинална Струја:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална моќност:
Никој
Господар Префрлате:
No
Бренд Име:
Cayyi
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
110-250V
Број На Модел На:
10xMKP250V100UF
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Никој
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
цевка сокети
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент