• Новак
Пејачката ѕвезда стил танц фаза облека за мажи браун одговараат сет со панталони mens свадба одговара костим младоженецот формално фустан вест

Пејачката ѕвезда стил танц фаза облека за мажи браун одговараат сет со панталони mens свадба одговара костим

DEN 3888.00
DEN 4272.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило. Ви благодариме! Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот?s цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно?ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
C102
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Слаби
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Стил:
Англија Стил
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Избор на клиент