• Новак
автомобил тело стил, детектор во внатрешноста на вратите налепница калапи вратата внатрешна изграден справи со сад 4pcs За Hyundai Tucson 2015 2017

автомобил тело стил, детектор во внатрешноста на вратите налепница калапи вратата внатрешна изграден справи

DEN 949.00
DEN 1066.56
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа не е проблем. ден, ве молиме контактирајте со нас.
За НАС
Нашата компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи.
Главни производи вклучуваат различни модели на Автомобили на Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци , и така, на пример : Педалот за гас на возилото, рачки на вратите и чинии, клучни случаи, Назад Пред трим панел, и така натаму.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, pls се чувствуваат слободни да контакт. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress , па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса.
4) Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 Часа.
Повратни информации
. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад.
2) Гуангжу Qingfu Autoparts секогаш нудат шест месеци гаранција , тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку дена, и што уште можеше да се добие гаранција од нас! Ние може да ви даде некои попуст за вашата следна цел или ви испрати случајно подарок за да се намали вашиот retum цена, ве молиме љубезно разбирање.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
SDADSA6F546F56
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал Тип:
abs хром
Година:
2015-2017
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm

Избор на клиент