• Новак
JLX.Се ПОДИГНАТ Жените Фетиш тело кафез сечење на врвот Spandex се Прилагоди Кафез градник подигнат порибување Goth harajuku тело подигнат појас

JLX.Се ПОДИГНАТ Жените Фетиш тело кафез сечење на врвот Spandex се Прилагоди Кафез градник подигнат порибување

DEN 631.68
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/број на телефон,
тоа е побарано од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.
Увозни давачки, ДДВ, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Големина на табелата е само за референца со мерења грешка 1-3cm,
тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да дадете ваши љубезно ве молиме да се разбере.
Ако не се направат овие дополнителни трошоци, тие мора да бидат дадени во цел за вашиот пакет да се расчисти на царинската управа. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. Биста големина е клучен фактор во големина избор
4. овој проблем му припаѓа на вашата одговорност .
И телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.)и одржување на објектот во добра.
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува. Ве молиме, изберете ја големината според вашата сопствена слика и се однесуваат на мерење дадовме на web . Сите нарачки се испраќаат во нашиот стандард пакување.
2 : Non-бесплатен превозотEMS, E-пакети или DHL глобалната mail тоа е потребно околу 5 до 20 работни денови; ние препорачуваме да користите E-пакет и глобална е-mail пораки. Ние го задржуваме правото да се избере другите превозникот соодветно.
Ние го избере Кина, воздухот парцела бесплатен превозот превозникот приоритет. Ако треба да се прогласи за вистинската вредност на пратката,
ве молиме да ни каже дека со цел порака,e-mail или трговија со датот.
3 : Non-бесплатен превозотDHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Тоа трае околу 3-7 работни денови;
Нормално ние го избере кина пост како превозник, во исто време ние го задржуваме правото да се избере побрзо превозникот за вас.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
S-MO0036
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Сексуално Сугестивна:
No
Пол:
Жените
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Од суштинско значење:
-Мора да има ставка за вашиот секс

Избор на клиент