• Новак
10Pcs 28PIN 28 PIN НАТОПИ IC Приклучок Адаптер Лемење ШИРОК Тип Socket

10Pcs 28PIN 28 PIN НАТОПИ IC Приклучок Адаптер Лемење ШИРОК Тип Socket

DEN 41.00
DEN 43.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Опис на производот : 28 PIN 28 PIN НАТОПИ IC Приклучок Адаптер Лемење ШИРОК Тип Socket Пакет се вклучени : 10*28 PIN 28 PIN НАТОПИ IC Приклучок Адаптер Лемење ШИРОК Тип Socket
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2.Ви благодариме за вашиот поддржува!
.

Главните карактеристики

Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
28pin
Излез Тип На:
Pls проверете опис
DIY Материјали:
Електрични

Избор на клиент