• Новак
2018 Жените Сребрен Накит Јаже, Верига Ѓердани за домашни Миленичиња Љубовници' Метал Pumi Куче во Облик на Ѓердани

2018 Жените Сребрен Накит Јаже, Верига Ѓердани за домашни Миленичиња Љубовници' Метал Pumi Куче во Облик на

DEN 97.00
DEN 143.52
-32 %
Во достапна форма

Пристапност


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 2.1 x 2.8 cm (0.8 x 1.1 инчи). Јаже, Верига мерки 17.7 инчи (45 cm).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
KXL2223
Бренд Име:
sykesha
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
2.1*2.8 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Избор на клиент