• Новак
Зимски Волнени + Кашмир Плетени топло Костим висока Јака Сомот Џемпер + Mink Кашмир Панталони Слободно Два дела одговара wj1360

Зимски Волнени + Кашмир Плетени топло Костим висока Јака Сомот Џемпер + Mink Кашмир Панталони Слободно Два

DEN 4628.00
DEN 6010.56
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


информации за производот
големина информации S/38 биста 92, половината 66cm , хип 90, долги панталони 104 M/40 биста 96, половината 70cm , хип 94, долги панталони 105 L/42 биста 1000, половината 74cm , хип 98, долги панталони 106 понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Ева слобода
Материјал:
Полиестер,Кашмир,Волна
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Pullover
Декорација:
Zip,Џебови
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Облека Должина:
Редовни
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Пол:
Жените
Ткаенини:
сплетам

Избор на клиент