• Новак
Hongyi Дизајнер На Чевли Патент Кожа Високи Потпетици Сандали Лето Овча Глуждот Рака Тенка Висока Пета Сандали Дами Партија Чевли

Hongyi Дизајнер На Чевли Патент Кожа Високи Потпетици Сандали Лето Овча Глуждот Рака Тенка Висока Пета Сандали

DEN 2839.00
DEN 4368.00
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

2, Нашите чевли се професионално да се испраќаат во безбедно брановидни кутии да им помогне на exsure безбедно пристигнување. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Осигурување на плаќање е задолжителен, и следење на број е inclouded со сите Домашни и Меѓународни shipements. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
DHL : за 4 до 6 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 25 дена.
ве молиме изберете големина accordding да ми големина на табелата не и на другите големина на табелата ,ви благодариме !
ве молиме изберете ја вашата големина според вашиот Евра големина или footlength ,ако било
прашање или проблеми , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате
Плаќање Политика на Плати во aliexpress е првиот избор за сите клиенти!
Превозот и пакување Политика Брза и Безбедна Превозот 1, Ние брод во рамките вети време по добивањето на плаќање.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Повод:
Повик
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Затворање Тип:
Тока Рака
Бренд Име:
hongyi
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Број На Модел На:
R1-130
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Секси
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Избор на клиент