• Новак
X-TRESS Синтетички Тело Бран Коса Ткае 16-18 4 Снопови Еден Пакет 2# Темно Кафеава боја Висока Температура Влакна Шие-во Екстензии за Коса

X-TRESS Синтетички Тело Бран Коса Ткае 16-18 4 Снопови Еден Пакет 2 Темно Кафеава боја Висока Температура

DEN 621.00
DEN 1018.08
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


Губење На Материјал : 100% Синтетички Kanekalon Плетење На Косата Влакна
Косата Стил : Коса Снопови
Боја : #2/#T1 B-30
Должина : 16*2 18*2inches (Пати)
Брза Испорака : DHL&Fedex : 3-7days
Економски Превозот : e Packet : 7-15days && (Европската)Кина Пост Воздух Mail : 10-25days
Напомена : Итни Потреби : Избор Брза Испорака Или Цел Однапред
Количина : Обично 2-3 Пакети Може Да Се Полни Главата

Главните карактеристики

Текстура:
телото бран
Број На Модел На:
RWF-9503
Бренд Име:
x-tress
Синтетички Еден Пакет:
16161818
Тежина:
180g
влакна:
Висока Температура Влакна

Избор на клиент