• Новак
EAZYZKING Автомобил-Стил, Националното Знаме Автомобил Налепници И Decals 3D Налепници Целосна Boday Амблем Значка Авто Додатоци За Автомобили

EAZYZKING Автомобил-Стил, Националното Знаме Автомобил Налепници И Decals 3D Налепници Целосна Boday Амблем

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние не може да гарантира пристигнување време.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.За Превозот : Ние сме доверлив и искрен. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. Ви благодариме! 3.Ако се чувствувате discontented и вашиот објаснување е разумна, ние'll испраќање на предмети или refundment. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
5cm
Име На Модел:
GQJSB00
Објектот Дијаметар:
5cm
Модел:
Национално Знаме
категорија:
3D
Тип:
Алуминиум Налепница
Објектот Должина:
8cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.1cm
дизајн:
зборови
Бренд Име:
EAZYZKING
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Алуминиум Легура

Избор на клиент