• Новак
Цветни Кожа Види Рака за Apple Види Серија 3 Метал Бенд Тока Стилски Цветните Отпечатоци Хривнија за iWatch 1/2/3 42mm 38mm

Цветни Кожа Види Рака за Apple Види Серија 3 Метал Бенд Тока Стилски Цветните Отпечатоци Хривнија за iWatch

DEN 450.00
DEN 584.64
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor
Цветни Кожа Види Рака за Apple Види Серија 3 Метал Бенд Тока Стилски Цветните Отпечатоци Хривнија за i Watch 1/2/3 42mm 38mm
Карактеристики на производот : Одговара за сите verisons на Apple Види Серија 1/2/3 Материјал : СТП кожа, 100% сосема нов Направат вашиот smart watch изгледа модата, луксуз и кул Удобно чувство на допир Лесно да се инсталира и да ги отстрани, без алатка потребни се Вклопуваат зглоб големина : 38mm : 5.5"-8.2"(140-210mm), 42mm : 5.9"-8.6"(150-220mm)
Пакет Се Вклучени :
1x Цвет кожа бенд со адаптери (Види Не е вклучена)

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
За Apple Види 38mm, За Apple Види 42mm
Бренд Име:
DAHASE
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20cm
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
Метал
Број На Модел На:
ПРЕПРАТЕНА Цвет Серија
Тип На Објект:
Watchbands
Компатибилен Модел:
За Apple Види Серија 1/2/3

Избор на клиент