• Новак
Деца Чевли за Момчиња и Девојки Децата Мрежа Обичните Патики Топла Дише Мека Работи Спортски Чевли Големина 21-30

Деца Чевли за Момчиња и Девојки Децата Мрежа Обичните Патики Топла Дише Мека Работи Спортски Чевли Големина

DEN 374.00
DEN 468.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Големина Совети : 1.Нашите големината не е стандард НАС големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табела само; 2.Вие треба да изберете големина според ногата должина 3.Ако не сте сигурни за точниот големина, можете да кликнете Контакт со Нас!!! Деца Чевли за Бебе Момчиња Девојчиња Децата Обичните Патики Воздух Мрежа Дише Мека Работи Спортски Чевли Розова Сива
** * Differrent земји имаат различни големина дефиниција *** ве Молиме мерка нозете должина пред U цел,потоа да го изберете точниот големина според нашите големина на табела *** Доколку вашите нозе е масти или широк ,ќе треба да изберете една големина поголеми *** да се Споредат детали големина со твое,дозволете 0.5-1 CM грешка поради прирачник за мерење.ви благодариме! *** Почитувани корисници,ако не сте сигурни за вашата големина,pleae не двоумете се да контактирате со нас.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
26M,10T,23M,20М,33M,9T,27M,4T,6T,8T,28M,11T,7T,34M,5T,21M,19M,25M,29M,31M,24M,32M,3T,30M,22M,35M
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Дише
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Сите Сезони
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KKABBYII
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Шаблон Тип:
Крпеница
Големина:
21-30
боја:
Пинк сива
функција 1:
Секојдневен Чевли На Децата
функцијата 2:
деца спортски чевли
Функција 3:
Деца мрежа чевли
Функцијата 4:
девојки рамни чевли

Избор на клиент