• Новак
КИП-9907 Домашни Мулти-Функција Машина Одговара за Брат Janome Пејач Feiyue Школка Hemmer Presser Нога Врзивно Нога 9907

КИП-9907 Домашни Мулти-Функција Машина Одговара за Брат Janome Пејач Feiyue Школка Hemmer Presser Нога Врзивно

DEN 95.52
Во достапна форма

Пристапност


Домаќинство машина за шиење делови presser нога Врзивно Нога 9907(5011-19)
Ние може да понуди речиси 650,000 различни машина за шиење делови и прибор ( со добар квалитет )
ако постојат некои објектот што сакате да ги купите, но не на нашата веб-страница ,се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас, ние ќе провери дали тоа е во парк и да ви одговори во рок од 3hours
Ние снабдување со толку многу домашни машина за шиење делови за целиот свет, со добар квалитет и конкурентна цена.
Сите други intrest, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Вез
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење

Избор на клиент