• Новак
MTB Велосипед Чудак Покрие Велосипед Crankset Заби Плоча Чудак Покрие Dustproof Водоотпорен Велосипеди Оска Капа #20/25W

MTB Велосипед Чудак Покрие Велосипед Crankset Заби Плоча Чудак Покрие Dustproof Водоотпорен Велосипеди Оска

DEN 62.00
DEN 74.40
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Може ефикасно да се спречи прашина, нечистотија и дожд водата во дупката за да се добие rusty.
Најдобар квалитет и визуелен ефект, уникатен гума дизајн.
Два видови на гумени прстени, може да се вклопи во поголемиот дел од велосипеди добро.
Потврдете го поклопецот е сосема во дупката, а потоа туп во со вашата рака.
Чудак Покрива само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!
Спецификација :
Материјал : Алуминиум Легура
Големина на :
Висина : околу. 9mm/0.35''
Гумени Бендот Дијаметар : прибл. 22mm/0.87'', прибл. 23.3 mm/0.92''
Дното Дијаметар : прибл. 26mm/0.08''
Боја : Црна,Црвена,Сина,Златна
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Чудак Капак (без мало пакет)

Главните карактеристики

Бренд Име:
QILEJVS
категорија:
Чудак
Материјал:
Алуминиум легура
Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Број На Модел На:
Други
Чудак Должина:
9mm/0.35
Chainwheel Заби:
No

Избор на клиент