• Новак
Плус Големина 34-46 Жените Чизми Глуждот Чизми Чипка Лето шупливи надвор дише мрежа Чизми Zapatos Femme Плоштадот Висока Пета Жените Чевли

Плус Големина 34-46 Жените Чизми Глуждот Чизми Чипка Лето шупливи надвор дише мрежа Чизми Zapatos Femme Плоштадот

DEN 1420.00
DEN 2784.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот. Штом ќе добиете предмети, ние ќе рефундирање или размена нив ПОБРЗО. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Купувачите можат да поднесат барање за замена во 7days од вашиот приемот на производот.50 /пар US $ 28.
2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mailpost) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.75 /пар US $ 24. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express,ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
Ткаенини
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пета Тип:
Плоштад пета
Бренд Име:
MSLNCORP
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Патент
Број На Модел На:
guoteng.055.fe
Пета Висина:
12CM
окно:
13cm
Платформа Висина:
3cm

Избор на клиент