• Новак
70pcs DHL Бесплатен превозот Дизајнер Grosgrain печатени Лента ЏАМБО/ГОЛЕМИ Разновидниот Виножито Сирена Риба Hairbow Клип

70pcs DHL Бесплатен превозот Дизајнер Grosgrain печатени Лента ЏАМБО/ГОЛЕМИ Разновидниот Виножито Сирена Риба

DEN 6065.00
DEN 6384.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Искрено се извинуваме за сите непријатности.Повратни информации
4. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна.
НАПОМЕНА : 1. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.Ви благодариме.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Дизајнер Grosgrain печатени Лента ЏАМБО/ГОЛЕМИ Разновидниот Виножито Сирена Риба Hairbow Клип Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и жените
Детали :
Лента Тип : Grosgrain Лента
Материјал : Полиестер
Лак големина : околу 7. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Моден
Број На Модел На:
YV1802127
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Бренд Име:
kimmy
Пол:
Девојки

Избор на клиент