• Новак
10 x 50мл Бела пластика Шише Reagent Шише Примерок Ампули Пластичен Капак Завртка Капа Завртката На Капакот

10 x 50мл Бела пластика Шише Reagent Шише Примерок Ампули Пластичен Капак Завртка Капа Завртката На Капакот

DEN 77.76
Во достапна форма

Пристапност

10 x 50мл Бела пластика Шише Reagent Шише Примерок Ампули Пластичен Капак Завртка Капа Завртката На Капакот
Инструкции :
Лесен за употреба
Овој производ се користи за лабораторија,Reagent, занаети, итн. Таа се користи во многу области,како и лабораториски експеримент и домашна употреба за преземање на одредени волумен течност.
Изработени од пластичен материјал во бело, добро запечатување.
Тоа е погоден за задржете течност, прав и цврсти.
Некои предложи употреба за овие мали ампули : порака шише, примероци, складирање додатоци. шишето медицина.
Внимание : ве Молам не топлина тоа .
Спецификации :
Боја : Бела.
Шише Капацитет : 50 ml
Секој обид за 10pcs 50мл шише.
Различни големина стакло се обезбедени,за хемиска,лабораториска употреба
За било какви прашања ве молиме contect нас .

Главните карактеристики

Бренд Име:
BINFUL,BINFUL
Класификација:
Колба

Избор на клиент