• Новак
TUANMING 1 парче 2017 Нови женски Шноли за Коса Клип Моден Бисер Коса Додатоци Девојка Headband Hairband Бисер Мода Jewerly

TUANMING 1 парче 2017 Нови женски Шноли за Коса Клип Моден Бисер Коса Додатоци Девојка Headband Hairband Бисер

DEN 181.00
DEN 355.20
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


1 парче 2017 Нови женски Шноли за Коса Клип Моден Бисер Коса Додатоци Девојка Headband Hairband Бисер Мода Jewerly
Големина:11cm*11cm
Тежина:18g

Главните карактеристики

Метална боја:
сребрена боја
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ZZ007
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бренд Име:
TUANMING
Материјал:
Метал
Тип:
Шноли
Тип:
hairclip
Обликотшема:
Растенијата, Peal Цвет
Број На Модел На:
Hairwear,Headpiece
Метали Тип:
Кристал,бисер
Стил:
Романтични,тренди,мода,нов, 2017
Одговараат на:
Headbands,Косата Клип
Име:
Hairbands,круна,тиара,
occation:
Партија,Свадба,Подарок
приспособен:
приспособен

Избор на клиент