• Новак
Алуминиум Светлата Се Префрлите Рамка Покрие Трим Сина За Ford Fusion Mondeo 2013-

Алуминиум Светлата Се Префрлите Рамка Покрие Трим Сина За Ford Fusion Mondeo 2013-

DEN 1350.24
Во достапна форма

Пристапност

Алуминиум Светлата Се Префрлите Рамка Покрие Трим Сина За Ford Fusion Mondeo 2013-2016
Опис Item Описи Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 1pcs/set
Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум
Боја : Сина (како слика), ние, исто така, имаат и други бои : Црвена , Сина , Жолта , Сребрена, ако треба друга боја , pls ни остави порака, ако не .ние ќе го испрати Сина.
ОДГОВАРА ЗА Ford Mondeo Fusion 2013 2014 2015 2016 година
Функција :
Лесна инсталација
Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.
Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил.
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.Строги Фабрика КК тест. Квалитетот Гарантира, Гаранција Нудат. Еден од најдобрите на пазарот. Трае Година.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
UPC:
не се применува

Избор на клиент