• Новак
Модни Луксузни Розово Злато Огледало Случаи За OPPO A79 Alumimum Метална Рамка школка Задниот Поклопец за Oppo A79

Модни Луксузни Розово Злато Огледало Случаи За OPPO A79 Alumimum Метална Рамка школка Задниот Поклопец за Oppo

DEN 123.00
DEN 136.80
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Под нормални околности, international shipping зема околу 7-16 работни дена. -Се комбинираат Превозот е понуден за овој производ. -Брод од страна на Хонгконг Пост или Кина Пост.

Главните карактеристики

Материјал:
Случај
Карактеристики:
огледало случај
дизајн:
Обична,Сјајни,Метален
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
OPPO
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Kcatoon
Големина:
6.0 inch
Модел:
за oppo a79

Избор на клиент