• Новак
Вистински Моќ & Volume Flex Кабелот За Nokia 625 Моќ Flex Кабел За Microsoft Lumia 625 Волумен Switch страна копче flex кабел

Вистински Моќ & Volume Flex Кабелот За Nokia 625 Моќ Flex Кабел За Microsoft Lumia 625 Волумен Switch

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако ни e-mail и не heara одговор . Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. Ако ние испрати на погрешен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати и ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер.парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот. (освен Во оддалечените области)
3. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам . Препорачуваме професионална инсталација.
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми.
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.
Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Сите предмети се 100% нови и прегледани.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Attentio n :
1). Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испраќа до post office
Тоа вклучува : 1 buc Flex Кабел со 1pcs пакет
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.

Главните карактеристики

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
за Nokia 625
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Nokia
мини цел:
1pcs
користат за:
за Nokia 625
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитетот одделение:
А+ ORG квалитет
Мало Пакет:
Безбедност На Пакет
Производ ID:
Prower & Volume Flex
Големина На Екранот:
4.7

Избор на клиент