• Новак
летечкиот тигар машина за шиење игли DB*1 Б тип 9# за lockstitch машина за шиење

летечкиот тигар машина за шиење игли DB*1 Б тип 9 за lockstitch машина за шиење

DEN 15.36
Во достапна форма

Пристапност


летечкиот тигар машина за шиење игли DB*1 Б тип 9# за lockstitch машина за шиење
БРОЈОТ НА ИГЛИ ТАБЕЛА ЛЕТЕЧКИОТ ТИГАР NEEDLS
JANPNESE
VHIOK ПОСЕБНИ 55 6 022 60 8 65 9 025 70 10 027 75 11 029 80 12 032 90 14 036 100 16 040 110 18 044 120 19 049 125 20 049 130 21 140 22 054 150 060 160 23 170 067 180 24 073 190 200 25 080 230 26 090 250 27 100 280 28 300 29 120 330 30 350 31 140 380 32 400 33 156 430 34
Ние можеме да снабдување повеќето од машина за шиење резервни делови и приказ е само мал дел.Ако ви требаат повеќе,ве молиме да не информирате за кодирање за да се потврди цена. Дали има нешто што треба да се направи во Кина, исто така можете да ги оставите пораките за нас и ние ќе се направи сите напори да им помогне на вас. Г-дин Чен Fuchao развиено прв абразивни појас за fobric машина во Кина во 1983 година. Преку 12 години акумулира и развој, бренд се појави во 1995 година. Преку постојана иновација и раст за години, широк спектар на различни серија на производи да се преземат форма,отворајќи го патот за развој на шиење делови сектор. Нашата компанија насочена бренд-нови визуелната слика на системот, совршен квалитет и услуга во 2011 година, за да се подобри бренд напор и корпоративна култура.
започнете
крајот

Главните карактеристики

Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Бод Формирање:
Заклучување Бод
Механички Конфигурација:
Рамен Кревет
Се Хранат Механизам:
Одење Пеш
Број На Модел На:
шиење делови
Состојба:
Нови

Избор на клиент